Menü Kapat

Günaydın Nakliyat olarak olarak Diyarbakır başta olmak üzere tüm Türkiye geneli evden eve nakliyat çözümleri sunuyoruz. Bütün ev taşıma hizmetlerimizde ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyaların yerinde kontrolünü gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra taşıma öncesi ve sonrası gerekli kontrol ve tutanakları müşterimiz ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Taşıma işleminizin tümü nakliye poliçesi ile teminat altında gerçekleştirilir.

Misyonumuz
Günaydın Nakliyat evden eve taşıma sektöründe, en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunan nakliye firmamız teknoloji destekli hizmetlerini, müşterilerin isteklerine cevap verecek şekilde ve kaliteli hizmet sunmak çizgisinde sürdürmeye devam etmektedir.

Evden eve hizmetlerimizde sürekli olarak daha kaliteli ve yeni çalışmalar imza atmak üzere ekibimizle geleceğe yönelik çalışmalarımızı gerçekleştirmek amacındayız. Bu sektörün ilk sıralarında yer almak üzere tüm gücümüzle rekabet etmek prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz
Günaydın Evden eve nakliyat olarak vizyonumuz alanında müşterimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak üzere, sektörde verilebilecek en iyi hizmeti sunmak, kalite standartlarına uygun hizmetler sunan nakliye firması olmaktır. Bu alanda yapılan hizmetlerimizde teknolojiyi son noktasına kadar kullanmak ve sektörde kabul gören bir evden eve nakliye firması olmak amacındayız. Prensiplerimiz içerisinde kaliteli firma kaliteli hizmet anlayışına sahip personele sahip olma ve en iyi çalışmayı sunmak bulunuyor.