Menü Kapat
Günaydın Evden Eve Nakliyat olarak lüks taşımacılık hizmetini sunmayı hedeflemiş kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ile, deneyimli ve işinde uzmanlaşmış personeli ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en iyi nakliyat hizmetini sunmak amacıyla yıllardır hizmet sunmaktadır.
 
Diyarbakır ev taşıma şirketimizin gerçekleştireceği taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızın yükleneceği aracın ebatı, çalışacak eleman sayısını ve ambalajlama için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.
 
Diyarbakır evden eve nakliyat fiyatlarını belirlemede eşyanın hacmi, taşınacak mesafe ve kat pozisyonları göz önünde bulundurularak yapılır.
 
Diyarbakır nakliye firmamız müşterilerine en iyi hizmeti evden eve nakliyat ve eşya paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde başarı ile yerine getirerek, diyarbakır evden eve şirketimiz bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.
 
Taşınma gününden birkaç gün önce firmamızda çalışan ekspertiz tarafından evinizde bulunan tüm her şeyin listesi kağıt üzerinde belirlenerek kullanılacak ambalaj ve araç büyüklüğü tespit edilir ve bununla ilgili hizmetimize karşılık ücret belirlenmektedir. Karşılıklı iki taraf arasında anlaşma yapıldıktan sonra çıkarları korumak amaçlı sözleşme yapılır.
 
Diyarbakır evden eve nakliyat olarak size en iyi hizmeti, en iyi fiyatlarla sunmayı taahhüt ederiz